Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IF Kville
Glädje, Gemenskap, Utveckling, Trygghet - För alla
Organisation

Styrelsen 2018
Rolf Buiten - Ordförande073-902 41 35         rolf.buiten@volvo.com
Monika Vulin - Kassör
0705-28 75 90
vulin@live.se
Johan Isaksson0708-77 80 04johan@isaksson.biz
Isabelle Melin

melin1@live.se
Gustav Eriksson

guser0227@gmail.com
Maria Ryding0708-34 40 44maria.ryding@telia.com
Anders Sandegård (motion)

anders.sandegard@comhem.se






Valberedning 2018

Jonatan Malka



Oskar Rybo




Revisorer 2018

Jonatan Malka

Ida Lindahl






Sportchef

Anders Walther

0709-67 08 34
sportchef@ifkville.se



Kansli

Tarja Jokinen mån-fre, 08:00-12:000731-40 78 05
kansli@ifkville.se



Veteran, Motion och Friidrottsskolan



Veteran - anders.sandegard@comhem.se

Motion - anders.sandegard@comhem.se

Friidrottsskolan - friisk@ifkville.se


Kvillerepresentanter SFIF/GFIF
Berndt Andersson - SFIF styrelse
0706-35 49 92
Per Zikovic - GFIF Ungdomskommitté
0733-43 61 14

Toomas Tartu - GFIF styrelseledamot         0705-29 57 70
Jahja Zeqiraj - GFIF Styrelseordförande      

 
Samarbetspartners