SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Kville
Glädje, Gemenskap, Utveckling, Trygghet - För alla

Organisation

 

Styrelsen    
Rolf Buiten - Ordförande 073-902 41 35          rolf.buiten@volvo.com
Karin Pettersson - Kassör 070-687 22 77 karin.g.pettersson@gmail.com
Johan Isaksson - johan@isaksson.biz
Jack Langgaard 076-553 10 43 jack.langgaard@telia.com
Patrik Kolmodin 070-227 57 94 patrik.kolmodin@sulzer.com 
Annika Rosenlund - annika.rosenlund@gmail.com
Emir Halalkic 070-340 74 97 emir.halalkic@gmail.com
 
   

Valberedning

Jonatan Malka

Styrelsen

   
     

Revisorer

Anders Lindberg

Jonatan Malka

   
     

Klubbchef

Peter Karlsson

 

Sportchef

Jakob Lindbom

 

072-450 33 33

 

 

072-530 66 66

 

klubbchef@ifkville.se

 


sportchef@ifkville.se

 

Kansli

   
IF Kville 072-530 66 66 kansli@ifkville.se

 

   

Veteran, Motion och Friidrottsskolan

   
Veteran   karin.schon62@gmail.com
Löpning   anders.sandegard@comhem.se
Friidrottsskolan   friisk@ifkville.se
     
Kvillerepresentanter SFIF/GFIF    
Berndt Andersson - SFIF styrelse 070-635 49 92  
Jahja Zeqiraj - GFIF Styrelseordförande    

      

 
Samarbetspartners