SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Kville
Glädje, Gemenskap, Utveckling, Trygghet - För alla

Organisation

Styrelsen 2020
Rolf Buiten - Ordförande073-902 41 35         rolf.buiten@volvo.com
Karin Pettersson - Kassör
070-687 22 77karin.g.pettersson@gmail.com
Johan Isaksson-
johan@isaksson.biz
Jack Langgaard
076-553 10 43jack.langgaard@telia.com
Olof Ryding070-473 96 61olof.ryding@aptiv.com
Annika Rosenlund-annika.rosenlund@gmail.com
Emir Halalkic070-340 74 97emir.halalkic@gmail.com



Valberedning 2020

Jonatan Malka





Revisorer 2020

Jonatan Malka

Ida Lindahl






Sportchef

Peter Karlsson


072 - 450 33 33

sportchef@ifkville.se


Kansli

IF Kville072-530 66 66
kansli@ifkville.se


Veteran, Motion och Friidrottsskolan



Veteran - karin.schon62@gmail.com
Löpning - anders.sandegard@comhem.se

Friidrottsskolan - friisk@ifkville.se



Kvillerepresentanter SFIF/GFIF
Berndt Andersson - SFIF styrelse
0706-35 49 92

Per Zikovic - GFIF Ungdomskommitté
0733-43 61 14

Jahja Zeqiraj - GFIF Styrelseordförande     

 
Samarbetspartners